Hai Magnolia,
Zou heel goed kunnen, ik geloof niet dat je deze dingen zomaar 'denkt'. Vaak reincarneren mensen met bepaalde groepen, in meerdere levens speel je een bepaalde rol in elkaars leven. Ik geloof dat jij het goed voelt, alleen is dat soms lastig om bevestigd te krijgen. Veel mensen geloven niet in een leven na de dood en is bewijs nodig? Je kunt wel onder hypnose gaan, maar dan begin je in mijn gevoel aan een weg die je nog niet kunt overzien. Het komt namelijk voor dat er dan andere dingen naar boven komen die belangrijker zijn.
Is het niet gewoon mooi dat je dit voelt? Ik herken het wel dat je mensen gewoon herkent. Soms zie je later uit welk leven, soms blijft het een gevoel.
Maar een hypnose sessie? Ik weet niet hoor. Al zou je alle bewijzen van de wereld krijgen, zou je dan naar die mensen gaan en zeggen "jullie hebben Bertje en Annie geheten in een vorig leven in Frankrijk?" Gewoon op je zelf vertrouwen. Mijn ervaring is dat dit heeeeel waarschijnlijk gewoon klopt. En als het belangrijk is dan zal er nog wel meer komen. Dan komt er wel iets op je pad.
Met hypnose kun je deuren openen waar je nog niet aan toe bent. Ik ben er, hiervoor, geen voorstander van.
|