»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Paranormaal Forum / Paragnosten en Mediums / Mediums / 3e oog bij mijn dochter?? EN vraagje voor GITTA
          

Ingezonden:  19 Jun 2009 17:50   Laatst gewijzigd door: Nora
Hoi,

Ik heb weer een vraagje over mijn dochter.
Ze klaagt over pijn in haar hoofd. Toen ik vroeg waar de pijn zat wees ze direct naar het plekje tussen haar wenkbrauwen. Ik vraag of het kriebelt maar nee, het deed wat pijn.
Ik vroeg het nog een keer en weer wees ze naar dat specifieke plekje. Ik weet dat daar het 3e oog zit maar dat kind moet nog 6 worden.
Ook begon ze over een lichtje die daar zit en dat ze daar niet zo lekker van wordt maar dat kon ze me verder niet uitleggen???
Dus dat is dan weer jammer.


Gitta, Ik las ergens dat jij naar een medium in Asten bent geweest of gaat.
Ik ben daar ook heen verwezen maar ik ben benieuwd of dat de zelfde is. Ik woon in Nuenen
Heet ze toevallig Inge??
Kan je mij daar wat over vertellen??
Groetjes Noor
Ingezonden:  19 Feb 2010 21:31
Heey nora hoe is het met je dochter.
Ingezonden:  01 Mrt 2010 19:34
Hoi Mar,

Wat lief dat je naar haar vraagt na zo'n lange tijd.
Het gaat aardig met dat meisje, er is heel veel gebeurt in de tussentijd.
Ze blijft je verassen met de mooiste uitspraken en gewoon dingen.
Zoals tegen mij zeggen dat ik beter naar mijn sjie (chi)moet luisteren Dat woord geruiken wij werkelijk nooit. Ze is nu 6.5 jaar.
Ik schrijf alles op wat ze zegt. Schitterend gewoon, soms brok in de keel. Ze gaat komend schooljaar naar speciaal onderwijs voor spraak/taal problemen. Kleinere klassen, meer aandacht, komt helemaal goed met mijn schat.
Dank je wel voor het vragen
Lieve groetjes Noor
Ingezonden:  01 Mrt 2010 21:21
Ik ben blij voor je dat het beterde gaat. Dat 3 de oog dat ziet zij alleen? Ze is wel heel speciaal dan. Heeft u wel eens gehoort over nieuwetijdskinderen? Je kan er veel over lezen. Mischien heeft ze er iets van mee gekregen. De leuke dingen dan he je hebt ook nieuwetijdskinderen die extreem gevoelig zijn, ze moeten een dagschema hebben dat moet zo en dat zo. En ze willen dat je ze volwassen behandelt worden enz...  maar uit uw verhaal is dat niet zo. Leuk dat je die dingen op schrijft voor later. Het kan ook zomaar weer afgelopen zijn he?
Ingezonden:  02 Mrt 2010 19:25
Hoi Mar,
Ja ik heb veel gelezen en gehoord over nieuwetijdskinderen.
Toch kan ik haar nergens "plaatsen"(voor zover dat kan dan he)
Ik herken er weinig van in tegenstelling tot mijn 13-jarige zoon, die past daar wel in.
Die ziet schimmen en hoort dingen.
Mijn meisje is echter nog gevoeliger dan haar broer.
Men zegt dat het waarschijnlijk blijvend is bij haar, bij mijn zoon begint het zich nu wat meer te openbaren maar we willen dat hij zich nu eerst op de havo richt, daar is hij al genoeg tijd mee kwijt.
En bij vragen kan hij altijd terecht bij ons of bij mijn vriendinnen die begaafd zijn
groetjes Noor
Ingezonden:  02 Mrt 2010 20:56
Dan zijn je kinderen helderziend enof voelend of ruiken het kan van alles zijn in iedergeval zijn ze paranormaal begaaft. En het is goed dat jullie er voor ze zijn want niet iedereen geloven er in he. Dat moet je je kinderen wel meegeven met pas op tegen wie je het zegt een boodschap voor nu maar ook voor later. Ik zie wel eens een schim en ik weet wie het is en ben er niet bang voor ik ben blij dat hij het is want het is mijn opa die al meer dan 16 jaar is overleden en al die tijd bij mij is gebleven hij wil iets duidelijk maken en ik ben er gevoelig voor. Ik heb toen ik mijn zoon nog niet had een lichtje gezien en toen was zwanger een mooi wit lichtje kwam naar mij toe en ben er heel blij mee dat mijn zoon er is. Ik heb soms met mensen er over gehad maar weet nu dat niet iedereen het gelooft en dat doet pijn als men het niet geloof er in. Maar u heeft begaafde vriendinnen wel fijn om lotgenoten te hebben voor je kinderen enzo.
Ingezonden:  03 Mrt 2010 20:11
Ja dat is heel fijn.
Ik ben mezelf ook aan het ontwikkelen. Dit om mijn kinderen te steunen maar ook om mezelf te helpen.
En ik heb geweldige hulp door onder andere wat begaafde vrienden en mensen om me heen, ook de vader van de kinderen, mijn partner, draagt zijn steentje bij. Ook in mijn omgeving zijn er mensen die het maar onzin vinden maar daar trek ik me niks van aan.
Dat is hun probleem.
En wat fijn dat je op bij je is, mooier kan toch ook niet, wat is er mooier dan dat je geliefde familie bij je is. Het is zulke verreiking
Laat het je geen pijn doen als men je niet gelooft. Zij weten gewoon niet beter, jij wel.
Ik tast eerst altijd voor ik mijn verhaal vertel, als ik merk door kleine dingen dat men er niet voor open staat, wissel ik van onderwerp. Ik weet bij wie ik terecht kan en bij wie niet, dat is voor mij genoeg.

Lieve groetjes Noor
Ingezonden:  06 Mrt 2010 21:13
Ik had het in een ander topic over geloven in de geschiedenis en journaal en shows iemand zei geloof jij daar niet in? ik zei nee niet allemaal. Ik zei ik geloof pas als iemand die mij niet kent toch de naam weet van mijn vader en zus die al overleden zijn dan geloof ik het ik geloof ook in jouw wat jij zegt over je kinderen dat geloof ik weer wel kinderen zijn zo puur en zuiver en gevoelig voor de andere wereld. Ik geloof niet in een programma die zegt o ik zie de letter a of een b nee hoor ik geloof in eigen dingen familiedingen geen geld voor vragen gewoon eigen zijn.
Ingezonden:  06 Mrt 2010 21:18
Ik ben blij dat hij bij me was nu is hij er niet hoor het is altijd waneer ik er niet aan denk. Ik was vroeger bang voor alle mannen ook voor mijn opa hij had een  longkwaal vroeger hete het rek uit de longen nu heet het copd. Mijn opa was geen super man hoor wel hij was mijn opa en ik geloof dat ze kunnen veranderen naar het lieve. En toch begrijp ik het nog steeds niet waarom ik bang was voor mannen haha nu ben ik getrouwd met een man.
Ingezonden:  06 Mrt 2010 21:27
Tja, je wordt ook ouder en wijzer he.
En je zult dan wel een schat van een man hebben gevonden toch.
Ik gelukkig ook, heb niet voor niets 4 prachtige kinderen met hem
Aangepast zoeken