»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Paranormaal Forum / Ervaringen / Overige Ervaringen / Ik zie telkens zijn naam =S
          

Ingezonden:  09 Okt 2009 19:50
Ik zie telkens iemand zijn naam als ik iets lees of ik beluister de radio, altijd die naam hoor ik. =S
Echt raar, wat is dit? Hbbe jullie die naam nodig? En ik ken iemand die de naam heeft
Wat is dit
Ingezonden:  05 Feb 2010 14:57
Ik krijg steeds bepaalde tekenen als ik aan iemand die is overleden vraag om mij te laten weten dat hij me kan horen. Ik ervaar het wel als mooi en voel me er heel blij over.
Ingezonden:  11 Feb 2010 08:53
Dat heet " projectie " .
Als je de indruk hebt dat je een naam veel hoort, hoor je hem alleen maar vaker. Als je zwanger bent, zie je opeens overal zwangere vrouwen en baby's. Ik zag nooit Sint Bernards rondlopen.......tot het moment dat we besloten hebben er zelf eentje te nemen. Nu zie ik ze regelmatig.
Ingezonden:  11 Feb 2010 20:24
Nee Blanky, zo is het toch niet helemaal. Ik voel dat de tekenen echt van die persoon komen, ze zijn ook heel specifiek. Niet omdat ik dat zo graag wil, maar omdat het echt zo is. Ik lan dat onderscheid in gevoel goed maken. Het was er zomaar opeens, en dat terwijl diegene al jaren dood is.
Ingezonden:  12 Feb 2010 00:42
Zo is dat wel, Naiade. Misschien in dit geval niet maar het is een veelvoorkomend verschijnsel. Je moet alle opties openhouden en niet direct overal iets paranormaals achter zoeken.
Ingezonden:  12 Feb 2010 10:08
Tja, ieder zijn mening. In mijn geval weet ik zeker dat het niks met projectie te maken heeft.
Ingezonden:  12 Feb 2010 20:37
Ik stelde geen vraag, ik vertelde gewoon mijn ervaring.
En ik weet zelf heel goed wanneer iets is wat het is.
Aangepast zoeken