»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Paranormaal Forum / Ervaringen / Overige Ervaringen / verschrikkelijke pijnen wie kan mij helpen?!
Ingezonden:  29 Sep 2010 16:11
Ik heb al 3 maanden verschrikkelijke last van pijnen.
Het is niet elke week,niet om de dag,ik heb het Elke dag.
Het is hoofdpijn.het bonkt niet,zelden.het is egt een irritatie.
Ik ben naar de huisarts geweest,heb bloed laten prikken,
Oogtest gedaan..niets.niemand weet wat het is. Ik heb geen
Stress of wat danook.ik heb egt alles al geprobeerd.het is
Vreselijk ik heb de puf niet mr om te praten.
Verschillende paragnosten zeggen dat het missgien een blokkering
Kan zijn in het 3de oog.ik weethetniet mr ik wil er egt vanaf,
Niemand weet wat het is en ik ook niet.alsjebliefd wie kan me
Helpen!!!????
Ingezonden:  29 Sep 2010 18:54
Paranormaal/Energetisch therapeut of een Magnetiseur geprobeerd?
Ingezonden:  29 Sep 2010 21:50
hoi

Ik herken mezelf in jouw verhaal. Ik heb al ruim 5 jaar hoofdpijn.Als of je 24 uur in een migraine aanval zit! Joke Schols een paragnost zei idd dat er iets/iemand is/zijn die contact willen maken maar dat het niet lukt. Zij zelf had dit ook. De pijn ging redelijk weg nadat zij "contact"kon maken.Ik ben nu onder behandeling bij een ortho manueel. (die kraakt niet) En dat verlicht de pijn enorm!!
Zat voor heen op een 9 qua pijn en nu gemiddeld een 5 soms een 4!! Ik wil wel proberen te luisteren of iets anders of ik contact kan maken!!
Tot die tijd leef ik met minder pijn!!
misschien dat dit jou ook kan helpen!
groetjes
Ingezonden:  30 Sep 2010 13:52
sorchacheena, ik herken dit maar al te goed laat je maar behandelen bij een neuroloog  het is migraine ik krijg daar nu topamax voor en ben verlost van de pijn en ik had 4 a 5x per week een aanval dat ik er bijna niet meer mee kon leven dus laat je maar onderzoeken het is de moeite waard veel succes disneyfreakje.
Ingezonden:  30 Sep 2010 14:06
Beste @aponi @gien en @disneyfreak.. Ontzettend bedankt voor
Jullie hulp! Ik ga het ook zeker proberen.ik was er zelf nog
Niet op gekomen alhoewel ik wel wist dat medische hulp niet
Bepaald helpt..ik heb er nu ook last van het voeld alsof
Me hoofd uit wil barstten en me ogen vallen digt okal ben ik
Niet moe.het zit niet op een plek en het bonkt niet.het irri
Teert gewoon..herkennen jullie hier missgien iets in?.

Bedankt.
Ingezonden:  30 Sep 2010 16:01
hoi

Het zit bij mij altijd achter mijn oog. De ene dag links de andere rechts. Het is geen cluster hoofdpijn omdat de neuroloog dat heeft uitgesloten. Ik heb een mri en een ct scan gehad en helemaal niets wat er uit kwam. Tot ik bij de orthomanueel kwam.
Hij zag een afwijking in mijn rug en nekwervels. Deze is zo minimaal dat de "gewone"manueel het niet nodig vond dit te behandelen. Ook een minimale afwijking kan deze klachten veroorzaken.

De pijn is bij mij een zeurende pijn soms bonkend en soms stekend. Migraine medicatie hielp ook enorm!! Aangezien ik chemische medicatie rommel vind en ik dus opzoek gegaan naar meer en dit helpt!! Gebruikte eerst elke dag medicatie soms 2 op doktersadvies hoor en nu nog maar 1 keer in de week soms 1x in de 2 weken!!

Waar zit bij jou de pijn??

groetjes
Ingezonden:  01 Okt 2010 09:26
Beste gien
Ik kan niet zo goed beschrijven op welke plek het precies
Zit.het zit in mn hele hoofd ik voel het erg achter mn
Hoofd.en ook achter beide ogen.ze vallen automatisch dicht.

Ik merk duidelijk verschil tussen het leven hiervoor en nu.
Ik ben verschrikkelijk moe en de hoofdpijn vergt
Zoveel geduld en energie van me dat ik geen zin meer heb
Om te praten.in het leven hiervoor had ik heel ander hoofd
Pijn.gewoon hoofdpijntjes die iedereen heeft..
Dit is eggt anders. Ik voel het ook bij mn oren.

Groetjes.
Ingezonden:  02 Okt 2010 16:46
Hoi

Zou toch eens kijken naar een orthomanueel! Ik herken mezelf echt in jou!! Heb 2 jaar thuis gezeten door de pijn! Kon niets meer en had geen zin meer in het leven! Het liefst kroop ik er tussen uit. Ik weet dat dat geen goede oplossing is! Heb nog steeds mijn slechte dagen hoor!!
Maar de bezoekjes bij de ortho helpen bij mij echt.
groetjes