Geregistreerd gebruiker Nu offline
|
Inzendingen: 69
|
Hallo.
Een paar avonden geleden zag ik een lichtgevend iets met een vorm van een soort mens erin. Hij verplaatst mee in mijn blikveld en ik ben er niet bang voor. Dit iets kwam vorige week voor het eerst en ik vertelde mijn angst voor andere dingen eraan. Die werd minder.
Deze is nu 3 avonden geweest, wat kan het zijn?
Ook had ik eergister nacht dat er een heleboel dingen op mijn slaapkamer waren en ik was heel bang. Ik zag ze vaag niet helder maar vaag. Eentje wilde nog dichter naar mij toe komen maar ik heb gezegt dat ze weg moesten gaan. Ik wou gewoon slapen. Wat zou dat geweest kunnen zijn? Dan ben ik er mischien minder bang voor.
En nog iets anders, er is iemand in mijn familie zwanger en ik heb daar al een paar keer van gedroomd dus voor mij was het niet zulk groot nieuws dat onverwacht kwam. Voor iedereen anders wel, zelfs de toekomstige vader en moeder van het nieuwe kindje. Toeval?
Ik hoop dat iemand me hiermee kan helpen en weet wat ik zag etc.
Groeten IEmand
|