»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Paranormaal Forum / Ervaringen / Verschijningen / Gezichten op de muur
Ingezonden:  29 Nov 2012 12:39
Wie kan aan mij het volgende verklaren ?
Ik zat van de week overdag thuis op de bank en staarde zonder lenzen in of bril naar de witte muur tegenover me. Zonder bril/lenzen zie ik slecht. Maar ik zag ineens heel duidelijk vreemde gezichten achter elkaar opdoemen. Sommigen heel groot, en ze keken niet allemaal even vriendelijk.
Overigens was ik verder niet bang maar vond het vooral vreemd.
Ingezonden:  29 Nov 2012 15:51
Probeer eens te kijken of dit fenomeen zich nog eens voordoet en op dezelfde muur en in dezelfde situatie. Is meer informatie nodig om je de juiste hulp te kunnen bieden.
Ingezonden:  29 Nov 2012 17:51
een paar jaar geleden had ik in huis hetzelfde, maar wel op een andere locatie, alleen zag ik 1 vals glimlachend gezicht en het was zo weer weg, toen schrok ik er wel van. Ik dacht toen echt van 'Wat is dat nou weer voor iets evils ?!'
Ingezonden:  30 Nov 2012 13:01
Uit je reactie denk ik te weten gekomen te zijn dat het zich niet erg veel voordoet. alleen eens in de zoveel jaar. Het kan zijn dat het vaker gebeurt alleen niet in grote maatte en het je daarom niet zo opvalt. soms kunnen ze heel goed in hun omgeving blenderen of zo licht zijn dat je ze eigenlyk bijna niet kan zien. zoals ik al vaker schrijf: als het echt entiteiten zijn nemen ze energie van hun omgeving weg omdat een entiteit is kan het geen energie van zichzelf bevatten. zolang je er geen last van hebt en er niets vervelends gebeurd kan ik je alleen adviseren er gewoon langs te leven.; het gebeurd. zolang het geen akelig gevoel afgeeft of er vreemde en of vervelende dingen gebeuren moet je het gewoon laten gaan.
Ingezonden:  30 Nov 2012 13:03
Meestal zijn entiteiten beter te zien in de koudere maanden van het jaar omdat er dan meer ionen in de lucht zitten. vergeten te melden